Ceník služeb

Pár řádků obecně o cenách…..

Ceny interiérových designerů jsou ještě pohyblivější než u architektů. Velmi se liší podle oblastí naší republiky. Výslednou cenu ovlivňuje počet konzultací, návrhů a náročnost klienta. Obecně lze říci, že cena interiérového designera se pohybuje mezi 6 až 13 % z nákladů na vybavení a úpravy prostoru.

Výpočet ceny za návrh interiéru se různí. Někteří chtějí procentuální částku z realizace, tzn. čím dražší materiály použijete, tím je návrh dražší. Jiní počítají cenu za metry čtvereční, což může být jednoduché na výpočet, ale nemusí to odpovídat náročnosti. Také je možné účtovat dle hodinové sazby. Hodina může stát od 1.000 Kč do několika tisíc korun. Velmi časté jsou ceny za místnost dle její náročnosti.

Malá komplikovaná místnost například v podkroví zabere mnohem více času než velký obývací pokoj s minimem nábytku. Cena vychází také z náročnosti projektu, často je fotovizualizace nadstavbou a není v projektu nutná. Může Vás však stát i polovinu ceny za projekt. Cenu projektu může ovlivňovat i počet konzultací. Některým stačí jedna až dvě konzultace, jiní klienti jich vyžadují více, a tak musí připlatit. Mezi poslední a významné faktory ceny patří praxe, prestiž, odbornost, šikovnost a vytíženost designéra.

Pokud se rozhodnete pro toho správného designéra, nemusíte se bát vyhozených peněz. Ušetří Vám nejen čas, ale hlavně vyladí interiér do detailu a dost často pomůže ušetřit i nemalý obnos.

 

S jakou minimální částkou je tedy třeba u nás počítat?

Běžná cena základního návrhu bez navazujících konzultací je za jednu místnost se pohybuje od 8.000,- Kč. Může Vás však stát i několikrát více, pokud požadujete kompletní službu návrhu s 3D vizualizací a detailním rozpočtem apod. Pokud Vám někdo nabízí podezřele nízkou cenu, tak to o něčem svědčí.

Od nás získáte kompletní návrh interiéru + 3D vizualizaci, vybavení nábytkem, stínící technikou, návrh elektro a osvětlení, rozvodů, návrh konkrétního vybavení jako dveří, podlah, spotřebičů, výběr dodavatelů a v neposlední řadě podrobný rozpočet pro další použití při výběru dodavatele realizace

Profesionální designer si neúčtuje poplatek za počáteční konzultaci jednoduše proto, že na ní potřebuje projednat s klientem rozsah prací a získat představu o daném projektu. S klientem se setkává také proto, aby zjistil, jestli si jsou schopni vzájemně porozumět.

 

Veškeré ceny jsou bez platného DPH.

PORADENSTVÍ                                              – základní cena            2.000,-

Rádi Vám pomůžeme i při výběru nábytku u jiných firem, případně v obchodních centrech jako například XXXLutz, SCONTO, ASKO, MÖBELIX, JYSK , SIKO, SENESI a jiné.

K základní ceně se připočítává hodinová sazba + dopravné.

Práce designéra 1.500 Kč / hod

 

PORADENSTVÍ u klienta v interiéru                 – základní cena       3.000,-

Základní cena obsahuje barevné schéma interiéru, výběr výmalby, dekorací, dveří, podlah a nábytku + dispozice, zaměření prostoru. Vše bez grafických výstupů. K základní ceně se připočítává hodinová sazba + dopravné.

Práce designéra 1.500Kč / hod

 

PORADENSTVÍ na studiu                                  – základní sazba    2.000,-

Základní cena obsahuje barevné schéma interiéru, výběr výmalby, dekorací, dveří, podlah a nábytku + dispozice. Vše bez grafických výstupů. K základní ceně se připočítává hodinová sazba.

Práce designéra 1.500 Kč / hod

 

DESIGNÉRSKÉ PRÁCE                           řešíme hodinovou sazbou

Práce designéra 1.500 Kč / hod

 

NÁVRH INTERIÉRU BEZ 3D VIZUALIZACE

cena dle náročnosti – kalkulace při jednání s klientem

na dotaz

 

NÁVRH INTERIÉRU VČETNĚ 3D VIZUALIZACE

cena dle náročnosti – kalkulace při jednání s klientem

na dotaz

 

INTERIÉROVÝ DOZOR

cena je kalkulována procentuelně z celkového objemu fakturovaného interiéru kterého se dozor týká.

cca 10%

 

DOPRAVNÉ

Doprava na první schůzku je zdarma, dále dle objemu zakázky 10,- Kč/1 km